Tagi

, , , , , , , , , , ,

Rozpoczęła sie Wielka-Noc a w zasadzie poranek po tej WIELKIEJ NOCY i dzień niezwykłych spotkań pierwszego dnia po Zmartwychwstaniu Pana.

Bóg tak jak utworzył świat z ciemności. Gdy jeszcze nie było Słońca i duch unosił się ponad w wodami w całkowitej ciemnosci, tak teraz z ciemnosci nocy wywiódł swego Syna – z ciemności śmierci. Bógu nie wymyka się żadna rzeczywistość. Nie ma przestrzeni nad którą nie miałby władzy.

Kontemplacja na bazie: https://e-dr.jezuici.pl/imie-ponad-wszelkie-imie/

Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię,
aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych.
I aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest PANEM – ku chwale Boga Ojca” (Flp 2, 9-11)

Ojcze nas wszystkich, Tato,

który mieszkasz w Niebie,

Niech twoje IMIĘ będzie uwielbiane i wychwalane przez wszystkich,

Niech Twoje Królestwo stanie się na ziemi, Niech wszyscy ludzie zjednoczą się z Tobą i oddadzą swoja wolę, pamięć, rozum i wolność Tobie,

by Twoja Wola pełniła się na Ziemi tak jak ma to miejsce w Niebie.

Wszystko od Ciebie pochodzi, z Twojej ręki, Troszcz się o naszą codzienność Tato, wiem że każdy oddech od Ciebie pochodzi, że każdy pokarm, chleb powszedni. Daj także chleba Eucharystii, spraw by nie zabrakło wokół mnie kościołów w których sprawuje się Eucharystię i mogę się nią karmić jak chlebem powszednim,

Przebacz mi Tato moje przewinienia tak jak ja wybaczam wszystkim tym, którzy wobec mnie zawinili. Nie daj mi pielęgnować żadnej urazy, ale jak najszybciej przebaczać z serca wszystkim którzy wobec mnie zawinili, byś i Ty Ojcze mi przebaczył moje przewiny,

Nie dopuśc także bym i ja uległ polusie i grzechem ranił Ciebie i innych ludzi wokół.

Zbaw mnie Tato, doprowadź do Zmartwychwstania jak doprowadziłeś do niego Twojego Umiłowanego Syna a mojego brata, Jezsua Chrystusa.


Wiem, że to Ty Ojcze wyciągnąłeś Jezusa z głębin otchłani – z ciemności śmierci. To co On uczynił i zostawił mi jako przykład do naśladowania to DZIECIĘCE, BEZGRANICZNE ZAUFANIE TOBIE. Poleganie na wyborach uzgodnionych z Tobą. Oddanie Tobie całej wolności mojej, moli moję, pamieci i rozumu. Wszystkich co mam i posiadam. Co Ty Boże dałeś mi i szanujesz każdy mój wybór. Dałeś mi wolność i pozwalasz mi wybierać – nieraz tragicznie…. wybierać grzech. Weź całą wolność moją, wolę moją i pamięć i rozum, weź to wszystko przez ręce Matki mojej Maryi. Jej pragnę to oddać, by Ona zaniosła to an Twój ołtarz w Niebie. By rozporządzała moim życiem, bo Ona zna Twoją wolę. Lubię mieć rzeczy we władania, do najmneijszych szczegółów. Tak trudno mi zrobić tyle ile mogę i potrafię i zostawić resztę Twojej wszechmocy. TY PANIE tchnieniem warg możesz stworzyć i zakończyć cały Wszechświat. Znasz moje słabości i ograniczenia i nie oczekujesz ode mnie nic poza zaufanie Tobie i wsłuchanie się w Ciebie. Działania wynikającego z tego zawierzenia…

Ukaż mi Panie przez Matkę głębię mojego Imienia. Przez Jej zarząd nad moim życiem wskaż mi sens i cel i znaczenie mojego imienia, mojego najgłębszego powałania życia.

Uznaję CIEBIE JEZU ZA MOJEGO JEDYNEGO PANA I ZBAWICIELA!!!

TYLKO TY!

Przynieś mi Panie przez ręce Matki dar trwania w chwili, Życia aską chwili i miejsca. TU I TERAZ. Bez wybiegania w plany i marzenia przyszłosći które mogą się nigdy nie spełnić i bez strachu, który zły duch będzie wyciągał z przeszłosći by mnie zniechecić. Wspomóż mnei bym z odwagą i otwartością był TU I TERAZ. I korzystał w pełni z łaski chwili. Zdał się w pełni na Boga i Jego prowadzenie mojego życia.

 

Weź Mamo i przyjmij całą wolność moją, wle moją pamieć i rozum, weź wszystko to co mam im posiadam. Z ręki Boga to wszystko pochodzi i Jemu to pragne oddać przez Twoje dłonie Mamo. Ty Mmao tym wszystkim rozporządzaj według woli Boga. Przygotuj moje życie jako dar doskonały na ołtarz Boga w Niebie. Przynieś mi tylko Miłosć i Łaskę a one w zupełnośći mi wystarczą. Ucz mnie przyjmować Miłość i Łąskę chwili. Dary które dziś, tu i teraz, w tym miejscu daje mi Bóg.